Volgen
Dadventures in je inbox?

Schrijf je in en ontvang maximaal één keer per maand een update.

Een schilderijtje

Van stoepkrijttekening naar stijlicoon

Toen mijn oudste dochter 3 was, maakte ze een krijttekening op de stoep. Van dat plaatje maakte ik een schilderij en nu staat het ook op een cap.

Toen mijn oudste dochter 3 was, maakte ze een krijttekening op de stoep. Van dat plaatje maakte ik een schilderij en nu staat het ook op een cap. Wordt het een stijlicoon?

De stoepkrijttekening

Het was een bewolkte zomerdag in 2019. Onze kinderen houden van stoepkrijten. En dat deden ze die dag.

Mijn oudste dochter tekende vanalles op de stoep. Paarden, een huis en… een poppetje. Dat poppetje had gelijk iets aparts, vond ik. Ik vond het wel een gaaf stoepkrijtpoppetje.

Dus, maakte ik er een foto van:

Een krijttekening op de stoep

Het schilderijtje

Een maandje of twee later kwam ik de foto van de krijttekening weer tegen op mijn telefoon. Ik vond het nog steeds een geinig poppetje. Misschien komt het door die onnozel lange benen die direct aan het hoofd vastzitten.

Ik bedacht om er een schilderijtje van te maken. Het moest een opvallend, felgekleurd schilderijtje worden, met alleen het poppetje erop. Samen met mijn dochter ging ik aan de slag op een canvas van 15 x 15 cm.

Dit was het resultaat:

Een schilderijtje

De cap

Een paar jaar later liepen we in Portugal. Het schilderijtje hing al die tijd bij ons thuis aan de muur, dus zit redelijk op mijn netvlies gebeiteld.

Ik kwam langs een stand waar ‘custom made airbrush’ werd aangeboden. Ik moest gelijk aan het schilderijtje denken. Dat wilde ik wel op een cap laten maken. Of ze dat konden natekenen, vroeg ik. Dat was geen probleem.

Kijk maar hoe ze dat deden:

En nu staat deze stoepkrijttekening dus op een cap. Gaaf he?

Cap met stoepkrijttekening van dadventures.nl

De pet wordt met trots gedragen door de hele familie. Misschien moet ik er nog maar een paar laten maken.

What’s next?

En nu? Wat zal ik nog meer met dit plaatje doen? Een t-shirt maken? Een hele kledinglijn? Of een tattoo zetten?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Vergelijkbare artikelen
Man met bakje komkommer
Lees verder

‘Mama moet het doen’

Als je zelf vader bent, ken je het wel: een fase van dit en een fase van dat. Dan weer eten ze niets, dan zijn ze de hele dag boos en een tijdje later willen ineens niet meer slapen zonder jou erbij. Maar, er is nog een fase: de ‘mama-moet-het-doen’ fase. 
Bart selfie
Lees verder

Hoeveel kinderen wil je: durf je voor drie te gaan?

Ga je voor drie, of durf je niet? Waarom hebben wij besloten wel voor een derde kind te gaan? En wat zijn de voordelen en de nadelen van een gezin met drie kinderen ten opzichte van een gezin met twee kinderen? Ik vertel het je.