Volgen
Dadventures in je inbox?

Schrijf je in en ontvang maximaal één keer per maand een update.

Alles over dit onderwerp

Vaderschap

51 posts

Het vaderschap is een bijzondere reis. Je zult jezelf meer dan eens tegenkomen. Maar het is het waard!

Lees verder

Vaders van nu veranderen

Ik zie het om me heen: vaders proberen alle facetten van het vaderschap te omarmen. Luiers verschonen, meer…
Man met bakje komkommer
Lees verder

‘Mama moet het doen’

Als je zelf vader bent, ken je het wel: een fase van dit en een fase van dat. Dan weer eten ze niets, dan zijn ze de hele dag boos en een tijdje later willen ineens niet meer slapen zonder jou erbij. Maar, er is nog een fase: de ‘mama-moet-het-doen’ fase. 
Kinderfeestje in de gymzaal
Lees verder

Tip voor een kinderfeestje: ga de gymzaal in

Om iets leuks en betaalbaars met een kinderfeestje te doen besloten we voor 2 uur een gymzaal af te huren. Lees hier hoe dat bevallen is en welke tips ik voor je heb als je een kinderfeestje in de gymzaal wilt organiseren!
Vader houdt zijn pasgeboren kind vast
Lees verder

3 kinderen kort na elkaar – fijn of juist niet?

Is het fijn om je kinderen snel na elkaar te krijgen, of juist niet? Als ervaringsdeskundige kan ik daar wel iets over zeggen. Onze 3 kinderen schelen elk 1,5 jaar. In dit artikel ga ik in op de voor- en nadelen van het krijgen van kinderen snel na elkaar.
Kinderen spelen op het strand
Lees verder

De tropenjaren: hoe kom je ze door?

Elke jonge ouder kent het begrip tropenjaren. Het zijn de eerste jaren met jonge kinderen, waarin je als ouder aan het buffelen bent om te overleven. Wij hebben er nu zo'n 7 aaneengesloten tropenjaren op zitten, dus ik kan je wel wat tips geven om deze hectische periode in je leven als jonge vader door te komen.